Witamy na stronie o nas

Zapoznaj się z nami i skorzystaj z naszej super oferty

Firma AKROS powstała w roku 2003. Obsługuje klientów z całej Polski, zapewniając im stały dostęp do szerokiego asortymentu wszelkich narzędzi i akcesoriów przydatnych w budownictwie, motoryzacji, ogrodnictwie a także w innych gałęziach działalności. Specjalizuje się w dobieraniu dla swoich klientów odpowiednich urządzeń i narzędzi niezbędnych w wykonywaniu ich działalności.

Sprzedajemy towary producentów Polskich jak i zagranicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 12000 pozycji asortymentowych miedzy innymi takich firm jak: YATO, VOREL, POWER UP, DEDRA, CORONA, GEKO, SŁOWIK, STANLEY, JOBI, HONITON, MPS, PAK, KAUFMAN, BOSCH , MAKITA i wiele innych.

Jesteśmy autoryzowanym przedstwicielem następujących firm: YATO, STANLEY, DEDRA, BETA. Daje to nam przewagę nad konkurencją biorąc pod uwagę: ceny, dostęp do wszelkich nowości asorymentowych, fachową wiedzę dzięki dużej liczbie szkoleń.

Strona internetowa została stworzona z myślą o klientach firmy Akros, by mieli możliwość przejrzenia oferty on-line oraz ułatwienia kontaktu. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i dokonania zakupów!

Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy, warsztaty samochodowe i firmy budowlane.